Laurus Real Estate | Nekilnojamojo turto agentūra

UAB Laurus Real Estate – tarpininkavimu nekilnojamojo turto operacijose užsiimanti įmonė, skaičiuojanti šeštus veiklos metus.

Pagrindinis mūsų egzistavimo tikslas yra, remiantis sąžiningumo ir darnaus vystymosi principais, teikti visuomenei kokybiškas paslaugas, susijusias su nekilnojamuoju turtu.

Įgyvendindami šį tikslą, mes:

  • konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais;
  • su visais savo klientais kuriame į ilgalaikę perspektyvą orientuotus santykius, grįstus sąžiningu bendradarbiavimu;

Savo kasdienę veiklą grindžiame tokiomis vertybėmis, kaip: profesionalumas, žmogiškumas, pozityvumas bei sąžiningumas, – klientai, savo ruožtu, tai įvertina kaip neįkainojamą mūsų pastangomis sukuriamą pridėtinę vertę.

UAB Laurus Real Estate yra daugiau nei nekilnojamojo turto įmonė. Su kiekvienu klientu stengiamės kurti žmogišką santykį: esame atviri ir nuoširdūs. Kasdieniu darbu rodome klientams, kad savo nekilnojamojo turto pardavimo klausimus jie patiki ne įmonei, o joje dirbantiems žmonėms, kuriems rūpi kiekvieno kliento gerovė.Vystydami savo verslą suvokiame ryšių su klientais, partneriais, visuomene bei kitomis bendruomenėmis svarbą, todėl stengiamės juos palaikyti ir puoselėti.


 UAB Laurus Real Estate komanda

Nekilnojamasis turtas; Nekilnojamas turtas; Parduodamas butas; Parduodamas namas; Parduodamas kotedžas; Nekilnojamo turto brokeris; NT brokeris; perku butą; perku namą; nekilnojamas turtas Vilniuje; nekilnojamo turto agentūra; nekilnojamo turto agentūra Vilniuje; agentūra; būsto finansavimas; ieškau buto; ieškau namo; ieškau kotedžo